Aktualizované Aktuálne

5. 12. 2021   POZOR ZMENA PROGRAMU
Príchod Mikuláša
a rozsvietenie vianočného stromčeka

Situácia je ale zložitá a preto nám nedovoľuje sa stretávať. Na tajnú žiadosť Mikuláša však máme pre vás dobrú správu. Aj tento rok príde všetky detičky potešiť Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom. Bude to však iné ako minulé roky. Mikuláš nám prezradil iba to, že do Smižian príde v nedeľu 5. decembra 2021. Nevieme však kedy a ani kde bude.. 
 
Mikuláš nás však poprosil, aby sme sa s vami spojili a poprosili vás o zaslanie pesničiek a básničiek prostredníctvom internetu. Samozrejme Vás za všetky vaše videá odmení. Rád si vypočuje vaše želania, aký darček si želáte na Vianoce. No a samozrejme si pre Vás pripraví sladkú odmenu, či ovocie a pre tie neposlušné deti je určená fúra uhlia a mech cibule.
 
Čo pre to musíte spraviť: 
Pošlite nám krátke, max. 20 sekundové video so želaním, básničkou, či pesničkou prostredníctvom správy na messengeri alebo do WhatsAppu (0918 590 123), pridajte Vaše meno a priezvisko, vek a adresu. 
 
Všetky tieto videá ukážeme Mikulášovi a spravíme z nich zostrih, ktorý odvysielame v nedeľu 5. decembra pred rozsvietením stromčeka aj s krátkym želaním od Mikuláša. 
 
Videá nám pošlite do štvrtka 2. decembra 2021. Ďakujeme. 
 
Rozsvietenie vianočného stromčeka sledujte prostredníctvom live streamu na www.facebook.com/okc.smizany
 
 
Created and hosted by www.kits.sk